EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

20 грудня 2021 р. Б.

Край одежі в с. Березівка
17-19 грудня в особливий час, коли Греко-Католицька Церква згадує святого Миколая Мирликійського Чудотворця, в селі Березівка на парафії Різдва Пречистої Діви Марії Формаційна Школа Святого Миколая провела курс “Край одежі”. Особливою ласкою реколекцій були мощі Святого Миколая, який є покровителем нашої спільноти.
У кожного християнина є “хвороби”, які давно потребують зцілення. Але часто не розуміємо, що маємо робити, щоб зцілитися, в який спосіб це має відбутися. Через ці реколекції Бог давав відповідь на ці питання. Кожен присутній переконався, щоб зцілитися ми потребуємо лікаря, ліки і самого процесу лікування. Лікарем, який виліковує найважчі хвороби нашого життя, який зціляє наші життя і дарує правдивий мир нашим серцям є лише Господь. А ліками є Слово Боже, яке здатне сокрушити наші серця і наповнити його Життям. 
“Бо ні зілля, ні припарки їх не вилікували, лише Твоє Господи, слово, що всіх ізціляє.” (Муд. 16,12)
Вкінці першого реколекційного дня була Адорація, під час якої мали можливість молитися у присутності Господа нашого Ісуса Христа.
Господь в дивовижний спосіб проводив “лікування”, стукав до кожного серця, щоб нікого не залишити один на один зі своїми проблемами. Учасники реколекції усвідомили, що Ісус не діє проти нашої волі і для зцілення нам потрібно зробити крок на зустріч до Господа, маємо прагнути зцілення, мати потребу у близькості Ісуса. 
У Світлі Святого Духа кожен учасник реколекцій зумів ідентифікувати свої рани, відчинити замкнені кімнати свого серця і віддати під Божу опіку, Його управління.
Другий день завершився Молитвою Заступництва, під час якої Господь у цілковитій простоті і в незбагненній величчі об’являв величезні чуда.
Найважливішим етапом внутрішнього зцілення був момент прощення. Учасники в Божій присутності розпізнавали, хто є тією людиною, яка і є “гнилою картоплиною” в їхньому серці. Опісля просили у Бога Дару Прощення, щоб змогли пробачити тих, хто зранив, що є неможливим без примирення в Таїнстві Покаяння.
Дякуємо Богу за Його безмежну Любов до кожного, хто був присутній, за відкритість сердець отця Богдана і учасників курсу, за простоту Божої дії на парафії, і величезні чуда під час проведення реколекцій.
Оксана Вірстюк
Більше фото можна переглянути тут!