EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

23 травня 2021 р. Б.

І Фестиваль Літнього Миколая

22 травня 2021 року вперше відбувся «Фестиваль Літнього Миколая» у с. Бобрівники, Тернопільської області. Про присутність нашого покровителя свідчило прибуття мощей Святого (І ступеня), які урочисто були внесені владикою Дмитром Григораком до реколекційного будинку, на постійне перебування у каплиці «Літнього Миколая». За що безмежно вдячні владиці Іринею Білику, за сприяння якого отримали мощі нашого покровителя. Розпочалося святкування із Архієрейської Служби Божої, яку очолив єпарх Бучацький,

 Кир Дмитро Григорак. Чудовими були його пастирські слова про милосердя та вміння ділитися з тими хто цього потребує, щоб бачити ближнього в потребі.

Учасниками Фестивалю були священники, учасники спільнот та парафіяни зі всієї України.

Всі присутні мали можливість чути відомого на всю Україну проповідника о. Романа Лабу OSPPE, директора всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Конференції Єпископів РКЦ в Україні. Святий Дух промовляв до серця кожного присутнього у простоті і науці. Цікавим було пояснення будівництва вавилонської вежі, та розпізнанням коли ми будуємо вавилонську вежу, а коли ми будуємо Єрусалим. 

Під час святкування Господь об’єнував наші серця різними способами: науками, молитвами прослави, які вели учасники Спільноти Святого Миколая та Мир вам, вервичкою до Божого Милосердя, яку проводила спільнота «EFFATA» та до 

Пресвятої Богородиці, а також ми мали можливість бути присутніми на адорації 

Найсвятіших Тайн, на якій Господь в тишині, торкався серця кожного присутнього, огортав своєю любов’ю та об’єднував всіх у Його народ, народ Божий.

Завершився Фестиваль вночі Архієрейською Службою Божою Латинського обряду, яку очолив архієпископ і митрополит Львівський Мечислав Мокшицький. 

Запрошуємо всіх на наступний рік відвідати наш чудовий Фестиваль, а також просимо про молитву за його постійне проведення!